• Sunrider924
    #42
    Az igazsag az,hogy uncsi vagy, lassan fogy a puskaporod is, es meg mindig kotod az ebet a karohoz, nem is olvasol el semmit, csak nyomatod ugyanazt a marhasagot. Mint irtam miutan a PB otthagyta a G3at ugyanaz a Spellbound valalta be a G3 befejezeset, mint amelyik az Arcaniat is csinalta. Furcsa hogy 6 ember ugyanaz, amikor ugyanarrol a csapatrol beszelsz?

    Mindenki egyet ertett abban, hogy az Arcania egy tisztesseges iparosmunka, pontosan annak a retegnek keszult, akinek a Jowood szanta, a feltetelezett gyengebb igenyu amerikai kozonsegnek, es nem az europai hardcore rpg-s gothic rajongoknak.

    Abban is egyetertenek a jatekosok, hogy nem hivatalosan a Risen az igazi G3 orokos, meltokeppen fogadtak/megunnepeltek, mert sokat fejlodtek a PB fiuk. Mivel minden izeben gothic, otletem sincs neked mi nem tetszett benne, de te ahelyett hogy kijelentened, hogy neked szemely szerint nem tetszett, inkabb jossz osztani az iget, hogy milyen szar, pont mint az Arcania. Az egeszben csak az hibadzik, hogy semmilyen osszehasonlitasi alap nem letezik a ketto kozott.

    Nem izgat kulonosebben a helyeseirasod, de az Amigas beszolasodig meg voltam gyozodve hogy valami kiskoru takonypoc vagy, nemcsak az irasod alapjan hanem de a stilusodat nezve is a hulyebbnel hulyebb smiley-val fuszerezett humorosnak szant valaszaiddal. Tudod mit, neked a legnagyobb buntetes ha hagynak hulyen meghalni, szoval le vagy ejtve.