Minőségi böngészős játék
  • FL Zoli
    #1
    Üdvözlet

    Szeretném megismertetni veletek a Dragon's Call című böngészős játékot. Szerintem a mai kínálatból magasan kitűnik.

    Dragon's Call honlap

    Innen egy gyors regisztrációval már kezdheted is a játékot.
    3 kaszt van Mágus, Bérgyilkos, és Harcos. Egyenlőre 2 szerver van. Én a 2. on vagyok, sokan panaszkodnak, hogy laggol...bár én nem igazán veszem észre.

    A úgy döntesz, hogy regisztrálsz ajánlónak légyszíves írd be a nevem:

    Én nemsokmindent kapok, viszont te elég értékes kavicsokat amiket a piacon milliókért kaphatsz meg, persze érdemes ezeket elraktározni.

    Nos a játékmenet, eléggé hasonlít a 3D-s MMORPG-hez, 27. szintig eléggé "grindelős" utána valamivel kényelmesebb lesz. Ekkor elkezdhetsz "Instance"-k ba járni 2 másik játékossal, ahol jó xp, s kincsek várnak rád. Itt persze 1 ember vezeti a csapatot, a két zsoldos nyugodtan hátradőlhet s nézi hogy zsurog az arany és az xp. Csak ilyenkor a bossok kincseinek elosztásába se szólhat bele.

    De ez csak egy érdekesség a játékban, ezen kívűl még
    -folyamatos Eventek
    -Kvízverseny
    -Mentor program
    -Guild háborúk
    -fegyver fejlesztés (erről is lehetne regélni:))
    -Aréna
    -stb.

    Még annyi, hogy elég sok minden Dragon Goldba, illetve Dragon Stone-ba kerül(utóbbiból kapsz 300 at). De ez ne ijesszen meg senkit, a legtöbb ilyen tárgyhoz akár vadászat során is hozzá lehet jutni. Tehát valós pénz befizetése, illetve a VIP tagság nélkül is elég jól el lehet boldogulni. Sőt 1 napos VIP tagságot, akár Szerencsekereken is nyerhetsz:D

    Várlak titeket