Neverwinter MMORPG
  • mnorbi2
    #828
    na nagyon szépen változott a játék. Minden folyamatos lett , sokkal szebb. Lett értelme a fightnak , ugy értem ha lenyomok egy gombot rögtön megtörténik , a block tökéletesen müködik , az utesek megtörténnek , lehet élvezni a fightokat is mint pl Tera ba.

    Beraktak rakat uj playeres foundry questeket ezeket mar nem az alpha testerek csinálták, nagyon jol mentek és szuperek , van kozte 2 oras is mire végig tolod.

    Lehet én nem láttam de , most látom már hogy bent vannak a end game gear árusok mind pve mind pvp, látszik 2 szintü end gam lesz kezdésnek.
    tokenárus
    bent vannak már a napi questek 10 szinttöl , szintén király.
    Láttasm a pvp vendor is bent van teljes 60 as szeteket árul .

    Ami nagyon tetszik hogy companionbol is több szintü van , pl amit 16 osn kapunk az egy common fehér de van zöld kék és epic is ami gondolom már nagyon brutál lehet.

    összegészében szerintem rendben lesz a játék ,gondolkodom egy nagyobb foundry pack vásárlásba , ezt eladom egy barátomnak. Viszont ha 25 kezdek , kifarmolom 30 ig és szivesen csinálok egy guildet mire jön a nagy többség és oda imvelhetünk minden magyart aztán majd látjuk mi lesz.
    Ha valakinek majd kell a leader akkor adom , nekem nincs ilyen iranyu ambiciom.