Neverwinter MMORPG
  • diegho™
    #2280
    Aki komolyabban tolja CW-vel mit gondol az előzetes patch infókról? Teljesen el volt cseszve a power, feat ágam és kb 2 hete váltottam át thaumaturge-ról renegade-re és érdekes módon dps csökkenést tapasztaltam, erre jön még a nerf... ha jól tudom kapunk free respec token-t, szóval én megyek is vissza thaumaturge-ra.

    Másik a szettek. Jelenleg megvan a full magelord és a full vizier valamint 2 shadow (ebből direkt nincs meg a többi, amint találok belőle adom is el, így is rohamosan csökken az ára). A 4 Magelord együtt szerintem haszontalan, 900 recovery kevés plusznak. A vizier megjavítva elég érdekes lehet 450x3 def-et lop el az ellenfelektől, ez akár 12-13% damage növekedés is lehet, olyan, mint egy beépített armor pen, ami nagyon hasznos. Jelenleg felváltva használom a szetteket 2+2 elosztásban, van amikor magelord+shadow, van amikor gladiator+vizier, attól függ hol vagyok és mi kell, dps, vagy cc, de lehet át fogok térni a full vizier-re, ha valóban működik majd a def lopás. Ki hogyan látja ezt a témát?