Neverwinter MMORPG
  • Although
    #187
    Érdekes így olvasva amit írsz eszembe jut két dolog az egyik amikor írtam a DA:O-val egy korszak fog lezárulni a solo rpg-k között. A másik egy norvég srác akit sose felejtek rpg-s volt a conanba az utolsó nagyon erős évben 2008-ban, idővel mindig írta, majd az SWTOR ott lesz egy élő világ ahol az rpg szerver élni fog, élni fog a világ. Ahol nem csak eventeken él hanem minden élni fog állandóan. Álomvilágban élt, amit jó ideig nem akartam lerombolni de a megjelenés előtt, az swtor megjelenése előtt, párszor bejött beszélgetni, akkor már a Hyrkania halott volt az egyik utolsó olyan rp szerver amire egy ősi wow-os írta nekem ilyen még nem volt de nem is lesz még egy, és tűkön ülve várta az swtort, akkor írtam neki egy fél oldalt ami arról szólt valószínű az swtor lesz az utolsó nagyon erős rp játék(Progenitor lett az) de az se lesz olyan mint amit ő vár mert egyszerűen már nagyon kevesen vannak akik arról ábrándoznak amiről ő. Nem válaszolt és nem is láttam többet. Szóval nem kergetek ábrándokat de ez nekem undort keltő amit ezek csinálnak. Enélkül is el tudnák adni ezt főleg ha ingyenes lesz. Már úgy se sokan vannak azok akiket érdekel egy D&D akkor mér kell heccelni őket nem hülyék hogy ne lássanak át ezen. Na mindegy.