S.T.A.L.K.E.R. 2
  • Rony94
    #222
    Ennek a Grigorovicsnak volt egy elképzelése a STALKER-hez, a 2. résszel ezt próbálták megkreálni. Pénz hiányában nem sikerült és törölték az egész projektet. Úgy van vele hogyha ők nem tudják megcsinálni, akkor senki más ne csinálhasson STALKER játékot. Egy Bethesda-nak pl. soh a büdös életbe nem adná oda a jogokat, mert tudja hogy egy teljes más felfogású és hangulatú STALKER születne belőle. (ezzel bizonyos mértékben egyetértek)

    Én szerintem a GSC jelen állapotban nem lenne képes összehozni egy STALKER 2-t, ez egyszerűen túl nagy projekt már, a cégnek meg lószarnyi pénze sincs, már az csoda hogy jelenleg is üzemelnek.

    Én aminek örülnék:
    -Eladnák a jogokat a CD Projektnek pl. Ők szerintem közel tökéletesen vissza tudnák hozni a jó öreg STALKER hangulatot.
    VAGY
    -A GSC keresne magának egy jó közép- vagy kelet-európai kiadót (most is csak a CD Projektre tudok gondolni, mert ők ugye kiadók is egyben) és akkor lenne pénzük is elkészíteni egy STALKER folytatást, esetleg még a kiadó adna erősítést is fejlesztés terén. Nyugati kiadókat azért nem írtam, mert azok most nagyon el vannak szállva ezekkel az ismert üzleti politikával.

    Szerintem egy STALKER 2-re még mindig nagyobb esély van mint egy Half-Life 3-ra, úgyhogy ujjakat keresztbe. :D
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2017.12.01. 13:50:59