• Anaid
    #196
    Az lehet, hogy nem tudunk annyira gyorsan gyorsulni, viszont maga a jelenség instabil a gyorsuláshoz pedig energia kell. Amiket én láttam képesek voltak ugyan irányváltoztatásra, főleg az első, a fehér, amine hangja is volt, de a sebessége lassú volt. Minél nagyobbak voltak és minél halványabbak, annál lassabbak. Azon gondolkodtam a legtovább, hoy amikor az elsőt meghallottam és felemelkedtem fél-fekvésbe és a látómezőmbe került (előtte az ágy takarta előlem, csak arra lettem figyelmes, mi zúg, sisteregve a szoba sarkánál) megállt és lassan a fal mentén haladva felém indult, pont az ellenkező irányba, amerre előtte lebegett. Valszeg írtam már, e írom megint, hogy szerintem azért változtatott irányt, mert én is a "látóterébe kerültem". Figyelembe véve, hogy főleg számítógép, lámpa és a test közelében voltak (ha időtartamot nézünk) a legstabilabbak arra a következtetésre jutottam, hogy van valamilyen közös dolog ezek a dolgok között, ami optimálisabb feltételt biztosít a számára (nekem vagy a hőkisugárzás, vagy elektromos töltés jutott eszembe, talán mindkettő, vagy talán más tényező, ami ddig nemigen jutott eszébe senkinek esetleg rezonancia...mittomén). Megváltoztatta ugyan a mozgása irányát, de a sebessége, amivel előtte és tána haladt kb. ugyanannyira lassú maradt. Nem gyorsított az előző sebességéhez képest, csak irányt váltott, annak ellenére sem, hogy szerintem az az első volt a "legerősebb". Nem "rohant" felém, ugyanolyan sebességgel viszonylag lassan közeledett. Ami meg egy régi felvetést illet: nem igaz, hogy nem tudtam volna amikor észleltem megmozdulni, hiszen félfekvésbe emelkedtem fel és hasizomból tartottam a felsőtestemet, ami nem mondhatnám, hogy nem igényel izomtevékenységet. Csak azután láttam meg miután felemelkedtem, addig csak hallottam. Volt még egy kérdés: a leírásokban nem szoktak hangot emlegetni. Nos, ahhoz hasonló hangja volt, mint annak a gépnek amit később egy dok.filmben láttam elektrosztatikus áramot fejlesztett, olyan búgó, sistergő és fehér fénye. Amennyiben az átlag gv-kh képest magasabb töltéssel rendelkezett szerintem lazán elképzelhető, hogy hallható is volt nem csak látható. Nem annyira hihetetlen, mint véleményezték. Sőt, amikor az ember lehúz magáról egy műszálas pulóvert néha akkor is előfordul, hogy a sztatikusság hangot is produkál, ezt asszem nem kell bemutatni senkinek...
    Nahát, mennyivel könnyebb így részletesen és érthetőbben írni, mint mikor fáj az embernek mindenhol.:):)