• acdc
    #501
    Kosz a videot tetszett!
    Bar nem feltetlenul ertek vele egyet illetve nem mindenkire vonatkozik ez az egesz.
    A htc evo 4 g mikor megjelent ott is sorban alltak.
    A tv-t is ha valaki megveszi mikor megjelenik es ha van penze miert ne ha egyik kedvenc hobbija.Bizonyos embereknel olyan penzek forognak,hogy eszre sem veszi.Van egy fiatal csavo 2.2 millioert mos tisztit egy kocsit.Luxus kocsikat mos es nagy az erdeklodes csak ha napi egy kocsi 20 munkanappal tobb mint 40 millio havonta szerintem en se merlegelnek racionalisan,hogy az a tv olcsobb lesz kesobb.Amikor olyan teszi ezt aki amugy nem tehetne na ott van a gond.Az beillik azok koze akikrol a film szol.
    Ezt az egeszet pl a windowsra is ellehetne mondani,hogy azert veszik amirol a video szol pedig csak azert mert a legszelesebb koru felhasznalasra ez a legalkalmasabb ugye a tobbseg jatszik is.Semmi koze a reklamhoz meg egyeb hatasokhoz.
    Amikor medialejatoszt vettem a tv-mhez megneztem az applet is mert szep meg biztos jo szoftver de a specifikaciok nem ragadtak el es egy asus oplay lett belole csak ajanlani tudom mert ezerszer tobbet tud es olcsobb.Semmi masra nem gondoltam egyeb "biologiai tenyezok" csak,hogy full hd 1080p tamigatas ,mkv...

    Van apple notim is (windows is fennt van de leginkabb akkor hasznalom mikor jatszom) de lehet,hogy ez lenne a kovetkezo
    acer es felhegesztenem ra az osx-et a win melle.
    En nem mondom,hogy nincsenek olyan emberek amikrol a video szol de nem minden almas ilyen szerintem ha valakinel van egy iphone vagy ipod nem errol kell megitelni,mert tenleg szep eszkozeik vannak es szofter teren is utnek eleg rendesen meg ha nem is (semmi) tokeletes es neha en is szidom de tenleg orommel lehet oket hasznalni noha nem minden dolog kene ami apple.(az ilyen applem van es vagyok a legfaszabb a vilagon az tenleg gaz,egyszer lattaam egy amerikait meg csak ott lehetett kapni iphonet es felvolt turve egy kicsit az ingje ,hogy lehessen latni az atlatszo tokban es folyamatosan be volt kapcsolva,hogy minedenki lassa na az valoban ciki)

    A multitouch mas is megvehette volna oket mindenkinek adva volt a lehetoseg