• B0nFire
    #78
    No, akkor tisztázzunk valamit. Neked is leírom, ide még egyszer, úgy látom, ha csak háromszor ugatok el valamit, valaki akkor sem érti, úgy látom készakarva, csupán a flame kedvéért:

    [i]"Ha pedig ennyi az összes koncepció a 8-ra nézve, amit leírtak itt a cikkben..."[i] #4 hsz.

    Tetszik érteni? Ennyi és nem több. Csupán ennyi. Légy szíves, idézd, mikor írtam én azt, hogy nulla információtartalommal bír. Keveselltem! A kettő között jelentős különbség van.

    Egyébként kikérem magamnak, hogy ahhoz az elmebeteghez hasonlítasz. Azt hiszem én nem úgy szoktam érvelni mint ő, és ezúttal sem úgy tettem. Igyekeztem a saját szempontomból tárgyilagos lenni, és érveket ütköztetni. Na, ő ilyet nem szokott. A véleményemet továbbra is fenntartom, hogy a cikk kevés újításról számol be, ami szinte semmi. De csak szinte. Tulajdonképpen a 2012-t sem írja a cikk, csak te. Hiányos. Kevés az információ. Emiatt nem hinném, hogy engem le kéne hülyézni, hogy itt nyüszítek, tudniillik nem szokásom.

    Ha még mindig nem érthető, miről beszélek, írj, és megpróbálom tőmondatokban is megfogalmazni, egyszerű szavakkal.