• Jóózsf István #2984
    Nem kellett volna letölteni. Elég ha az oldalon jobb felül feliratkozol. Aztán indítod a játékot, Azon belül belépsz a mod menedzserbe (Megvárod, amíg letölti) és engedélyezed. (ON-ra kapcsolod.) Aztán új játék, - Egyedi játékmenet, - (Nem a NEHÉZ!!!!) Kiválasztasz neki egy mentés helyet és már nyűheted is.

    Oldgamer!
    A hidas trükk egy aljas dolog volt. Azért, hogy az ember többet szaladgálhasson ide-oda. Egy ócska trükk. Semmi több.
    A hozzávalókat ugyanarról a helyről "kellett" hozni. És lepődj meg: Egy darab zártszelvény és egy darab betonlap kellett hozzá. Akarsz találgatni, hogy ahonnan hoztam mennyi volt belőlük? Pontosan ez az egy-egy!
    Szóval megkerültette velem... szerencsére nem a fél világot, mert viszonylag rövid békés úton történt.
    De nem ettől lesz jó egy pálya!

    És attól sem, hogy CAT-os libanyakút kell rajta húzgálni. Ezennel megfogadom, hogy soha a büdös életben többet nem húzok ilyen pótot! Három órát kínlódtam vele. Csak a pálya adta járműveket használtam. Vért izzadtam. Egy porszemen is fennakad. Csörlőzhettem mint egy barom. Volt, hogy meg sem mozdult!
    Szerintem a fejlesztők ezt direkt erre találták ki, hogy mennyi idő múlva nyúl az ember valami csaláshoz?!?!
    Szóval ezentúl fogok egy olyan darut, ami felemeli a végtelenséget is és felrakom úgy ahogy van egy másik pótra, majd végigszáguldok vele akármilyen terepen.