1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Szobi30
    #69
    igen, szerintem nem a grafika a legfontosabb, pl a GTS grafja nekem tökéletesen megfelelne, ha kicsit kibővítenék a játékot, pl ne az összes cég egyforma legyen, nagyobb városok, !!!kiszállás a járműből!!!, a parkolók zsúfoltabbak legyenek: ne csak a halszálkában álljanak, hanem a kamionok mögött hosszában, a padkánál stb..., legyen egy saját pótkocsid és mindíg azzal járjál ne kelljen cserélgetni, a cégeknél parkolási lehetőség, ahogy írtad, nagyobb választék a járművek terén, dinamikus időjárás(tél-tavasz-nyár-ősz, és télen a hó látszodjon a kocsin, több bundás út és ha mindezt még kereszteznék mondjuk a billencsezési lehetőséggel(legyen egy saját billencs pótod és azzal bányákból hordanád pályaépítésre a sódert vagy akármit...és még folytathatnám, de nem folytatom mert ezekből úgyse lesz semmi megvalósítva :S

    #68: pontosín ígyvan, hogy minden az üzletről szól...de abban nem értek egyet, ha csinálnának egy szimulátort akkor nem lenne ennyi bevételük, mert szerintem azt még talán többen megvennék...de lehet h igazad van!