• RealPhoenixx
    #37
    A cikk lenyege nem is egeszen az amit probal tukrozni, sokkal inkabb az, hogy valojaban:

    - 23 eves ferfi, aki valojaban csak srac
    - felesege es gyereke van
    - nemreg jott ki a sulibol, tehat palyakezdo
    - es ez a palyakezdo panaszkodik, holott bar a palyakezdo nem amator, de a munkaja nem er sokkal tobbet kezdetben mint egy amatore


    Amit itt leirtak, marha modon hasonlit a kovetkezokhoz:
    A NAGY TUDOSOK megallapitottak, egerek reven, hogy a mobiltelefon nem karos /meg johogynem azt allapitottak meg, hogy: EGESZSEGES/.
    Ugyanakkor a kiserlet lenyege nem volt mas, mintsem: az eger joval gyorsabban eli az eletet mint az ember, s megiscsak az embereknek kijaro intenzitassal vegeztek a tesztet, ez kb olyan, mint:

    Valaki egy lassitott felvetelen bemutatott szabadon eso golyon akarna demonstralni idegeneknek vagy tudatlanoknak azt, hogy milyen gyorsulassal bir a gravitacio itt a foldon, csak eppen elfelejti elmondani: bocsi fiuk, ez lassitott felvetel

    De mondhatnek mas peldat is, mikor az angolok, vagy amcsik, vagy egyebb mas fejlett vilagbeli allam tagjai a kovetkezot csinaljak:
    - ujjal mutogatnak masokra, racionalizalva hogy o miert szegeny szerencsetlen, es az a dolog ami ot eleri az annak es annak a hibaja, s nem tudja kimondani az igazsagot: bocsi, en vagyok a toketlen szarevo faszkalap
    (merthogy nem tanultam, inkabb jatszottam, az az atkozott japcsi vagy magyar vagy roman pedig tanult mikor en meg mindig csak jatszottam, de a kurva anyjat akkor is az az olcso cigo idegen, aki bejott az orszagomba, nah AZ A HIBAS, NEM EN) --mennyi de mennyi ilyen idiota van

    NB: ami pedig jo, legyen az veletlen, vagy akarminek a kovetkezmenye, az akkor is jo, ha pedig ez a taknyos palyakezdo nem tanul meg rendesen fotozni, akkor pedig majd 60 evesen is ugyanigy fog sirdogalni