Shogun 2 Total War
  • MaRee
    #427
    Na hát én lenyomtam, spoileres rész következik.

    Nem kell semmi nagyot várni a demótol, van benne egy sima land battle meg egy néhány körös campaign tutorial.

    High grafikán nyomtam(ez a választható legnagyobb), egyátalán nem izzasztotta meg a gépemet, pedig már 3-4 éve nemnagyon volt semmi frissítve benne, kb 8ezer egység volt egyszerre a képernyőn. Élsimítás még nincs benne, úgyhogy a grafika kicsit furcsa, de egyébként NTW szinten van.

    A harcról nem sok újat lehet elmondani, kb ugyan olyan mint a Medievalban, de kicsit dinamikusabb és több szerep jut a morálnak, és a szemét szövetségesem nem átallott elárulni a csata kellős közepén (2v2 battle van) . Négy fajta egységet lehet irányítani a demoban, lándzsás,kardos, íjász és lovas szamurájokat, a lovasság nekem így elsőre kicsit imba. Sík terepen egy rohammal kivégeztek szinte egy 200fős kardos szamuráj gyalogságot.

    A zene és a menü meg az egész megjelenítés profi, nagyon adják a japános hangulatot. Én kicsit gondba voltam először hogy mi micsoda mert furcsák ezek a japán hangzású nevek, de hozzá lehet szokni.