Shogun 2 Total War
  • uwu420
    #2748
    Az alapjáték Darth modjával nekem főleg az a bajom, hogy az ashigaruk borzasztó gyengék, tök felesleges velük vesződni. (nem mintha szeretnék velük harcolni) Szamurájozni szinte kötelező, már az elején is, és ez kötöttség, ráadásul a kiegyenlítetlen erőviszonyok miatt túl könnyű is (a gép sok ashigarut hoz).
    A legnagyobb könnyítés egyébként az a nagyon sok lépéspont amit a tábornokok adnak a seregnek. De az az igazság hogy ettől kicsit reálisabb a játék, úgyhogy pont a legnagyobb könnyítés engem nem zavar.

    A legnagyobb bajok igazából FotS-ban vannak a moddal a bugok miatt.
    Ebben a modban a legszembetűnőbb könnyítés az épületek boldogságbüntetésének visszavétele. Az alapjátékban kihívás volt jó gazdaságot építeni, Darth modban mindent megépíhetsz ami eszedbe jut, és annyi pénzed lesz hogy el se tudod költeni. A tengeri csaták is baromi könnyűek, teljesen dilettánsnak kell lenni ha azt valaki rosszul csinálja. A hajók zone kontrolljának növelése, és a nagy lépés viszont tetszik annak ellenére, hogy ez is könnyítés.

    RotS-ban még nem próbáltam a modot, de gyanítom hogy abba se lenne a szívem csücske.