Shogun 2 Total War
  • BerserkGuts
    #2647
    Nézd át kicsit jobban nem tíszeres meg amúgyse összehasonlítható olyat mondjál inkább ahol kovás puskával 10x-es túlerővel szemben tudtak nyerni.Meg én is leírtam hogy 2x 2.5x 4x megtalálható általánosságban erre te előszedted az egyetlen ilyen csatát ahol 5x volt a túlerő gratulálok.

    Én csak arra szeretném felhívni a figyelmet hogy azért húzzunk már egy épeszű határt ahol már emberszámba lehet venni és igen is sima győzelem lesz mert ha csak rájuk dobnék annyi kecskét már az megnyerné a csatát nem is kéne harc hozzá csak a tömeg ami eltemeti.

    Persze fontos a morál és nem mindegy hogy milyen körülmények között történik de a videóban elég egyszerűen levonható a konzekvencia.Terep az nyílt és a tömeg már egyben van nincs előny hogy részenként szépen meglehessen futamítani meg nem esett el a vezető a szemük láttán hogy ez miatt szétszéledjenek hanem nagyon nyílván való hogy túlerőben vannak és valami mennyiségnek azért kell lennie ami már átbillenti a mérleget mert ilyen nem létezik hogy bármennyi akármennyi ellenséget letudjak győzni aki alsóbb rendű hát ez baromság.