Shogun 2 Total War
  • uwu314
    #2477
    Tegnap elkezdtem egy FotS kampányt, és úgy tűnik az ügynökök itt is nagyon durvák.
    Miután leszámoltam az ellenségemmel akivel alapból hadba állok, szélnek erszetettem a sereget hogy ne vigye a pénzt.
    Az első ügynököt átküldtem a szomszédba, és amint reális esély volt rá elkezdtem lázítani. Mikor a lázadók elvitték, beostromoltam őket 3 generallal, és 20 perces time limittel kibekkeltem a védekezést.
    Aztán hadat üzent egy új szomszéd, akinek az egész országát fellázítottam, mielőtt foglalhatott volna, így eltünt a serege. Most az ő városait ostromlom 2 generallal, de közbe vagy 6 hadüzenetet kaptam, katonám még mindig nincs.
    Most már kénytelen leszek gyártani valamit hogy megvédjem magam, mindenesetre a kezdéshez szerintem nem kell sereg, egy darabig lehet rajtuk spórolni. Így most egyből line infantri-t lehet csinálni, ráadásul fejlesztettet. Nekem eddig nem tűnik olyan nehéznek mint mondták, csak hajókat kéne valahonnan szerezni amik elég erősek, az még odébb van, remélem nem lesz késő....

    Játszok közbe egy coop-ot is, de azt bénábban kezdtem, és félbe is maradt.