Shogun 2 Total War
  • uwu300
    #2272
    Rengeteget Shogunoztam a hétvégén. Én nem vettem meg a FotS-t, az alap játékkal játszom, mivel az ikko ikki dlc-t most szereztem be és nekem még új.
    Az ikko nép egy kicsit el lett túlozva ezzel a pappal. Single playerben 20. kör környékén fellázításból kaptam egy olyan sereget amibe volt 5 monk cavalry. Meg egyébként is pár kör kiírtani egy népet a lázítgatással ha van elég pénz, márpedig a diplomáciából még mindig sok pénzt lehet kihozni.


    A csatába az AI nem lett okosabb, csak mivel több egység be tud jönni, a gép túlereje jobban érvényesül, ami a több hulla formájában jelentkezik:)
    Cooperatív módba is kampányoztunk, ott már kicsit másabb volt a helyzet, a singleplayerrel ellentétben itt nem lehet összefogni a menekülő ellenséget, ettől nehezebb lett a játék.
    És összességébe is az AI mintha agresszívebb benne. A coop kampány sokkal döcögősebben halad, ráadásul kaptunk egy sync error-t is a 40. kör környékén. Szerencsére egy savegame csrével megoldódott a hiba, remélem nem lesz több.