Shogun 2 Total War
  • Gubo79
    #193
    Oké, srácok, akkor pontosan leírom, én hogy is gondoltam/gondolom ezt a dolgot: a vanilla verziók (a Napoleon azért kivétel, nem is értem...) azért játszhatatlanok nekem, mert élvezhetetlenek számomra: mert az egységek kinézete sokszor szinte gagyi, mert a mozgásuk túl gyors, vagy túl lassú, mert sok a "fantasy" egység, viszont van egy csomó igazán "angolszászos" történelmietlen baromság...magyarul, engem az zavar, hogy nagyrészt nem valósághű, és nem is korhű a vanilla játék! Ezen pedig igenis rengeteget javítanak a modok, csak kell egy kis energiát fektetni bele, hogy rátalálj az igazi, igényes modifikációkra: ilyen a Rome-nál az EB, az RTR, az Invasio Barbarorum, a Medieval 2-nél a Brocken Crescent, a Magyar Mod, és igen: az SS is (a hosszú körváltást már kiküszöbölték, játssz a legújabb verzióval!) Lehet, hogy ez csak a modok 1%-a: de ez az 1% érte el azt, hogy évek óta játszom még a Rome-mal is, és nem raktam el az első fél óra után örökre... Az AI-val nem foglalkozom: azt - ha a fejlesztők hülyére csinálták - úgysem lehet igazán javítani modokkal sem: sz..rból nem lehet várat építeni, ugye!