Shogun 2 Total War
  • Gubo79
    #186
    Én meg kicsit hevesen reagáltam, bocs! Amit most írtál, azzal biz. fokig egyetértek (hasonló stílus), de azért nem teljesen: értem én, hogy a francia, meg a svájci sorgyalogos egyenruhája max. színben tért el, de ha belegondolsz, azért a nyugat-európai, közép-kelet-európai és a keleti viselet már jelentősen különbözött: azért egy lengyel szárnyas huszár, vagy egy ulánus, egy magyar hajdú, vagy egy horvát határőr, egy orosz sztrelec, egy török szpáhi, vagy egy perzsa vagy mogul nehézlovas stílusban is gyökeresen különbözik egymástól. És ha jobban belegondolunk, ez már legalább akkora sokszínűség, mint ami az ókorban, vagy a középkorban volt (csak ott nem is az egyes népek viselete különbözött annyira, inkább minden egyes harcosé más volt – mindenki olyan felszerelést szedett össze, amilyet tudott :), oké, ez talán Rómára nem volt igaz, de a többire feltétlenül!) Szóval szerintem minden csak odafigyelés, és igényesség kérdése: a modok az Empire-ben is megmutatták, hogy lehet sokszínűséget csinálni (korhűen ráadásul!!), csak akarni kell!! Jobban, mint ahogy a fejlesztők akarják…