• endrev
    #4
    Na megint jön az ASVA és a pereputtya, akik nem gondolnak bele:
    1. A letöltők egy része egyébként nem tudná megvenni a BD-t, mert nem futja rá a havi büdzséből, ergo nem keletkezett kár, mert nem részei a piacnak.

    2. Másik része (akár átfedésben) azért töltötte le, mert NINCS BD-lejátszója, de a számítógépe egyébként le tudja játszani a tartalmat. Ezzel megintcsak nem keletkezett kár, hiszen enélkül sem venné meg: a piacnak csak azok a vásárlók a részei, akiknek van lejátszójuk.

    3. Harmadik része (akár valamilyen átfedésben) akkor is megveszi BD-lemezt miután megjelent, mert MEG AKARJA VENNI, mert neki kell a polcára és kész, már a Gyűrűk Ura, a Mátrix és a Karib tenger kalózai is ott van nála három-három különbözű kiadásban Gollam-szobrocskával együtt, csak épp türelmetlen a csóka. Ők sem okoznak kárt.

    4. Negyedik része (akár valamilyen átfedésben) már többször beült a moziba megnézni a filmet. Ők sem okoznak kárt.

    Én pl. háromszor ültem be a vetítésre, nincs BD-lejátszóm, nem tudja a gépem lejátszani a BD-t, és most nem lenne pénzem megvenni a DVD-t. (És Magyarország, én így szeretlek..! :)) Tényleg kárt okoznék, ha letölteném?