A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Davenatic
    #2439
    Az aliexpressz az csalóka mivel ha elolvasod a rendelésnél akkor ott van apró betűvel az oldalon (alján) hogy az áfa és esetlegesen előforduló pluszköltség nincs az árban benne. :)

    Lenne egy olyan kérdésem hogy, ha rendelek New 3DS XL-t és a felső panel LCD lesz visszaküldhetem hogy cseréljék a terméket mert IPS paneleset szeretnék úgy tudom a nintendo ezt gond nélkül cseréli mármint a consolt magát csak azt nem tudom Magyarországon ki a nintendo hivatalos partnere vagy az aki ezzel foglalkozik az üzlet lehet nem cserélné mivel nem hibás.

    Amúgy nektek milyen panelel szerelt(felső)? és mikor vettétek ? Az a baj hogy tök random milyet sikerül kifogni :(
    Úgy tudom sem serial szám sem egyéb jel nincs arra hogy milyen a panel csak bekapcsolásnál derül ki! van akinek LCD van akinek IPS a felső panel de olyat is halottam hogy volt akinek mind2 panel IPS volt :( Sajnos még a most megjelenő limitált kiadások is tök randomizáltan vannak jelen mármint ami a panelt illeti. Mondjuk konzol szervizbe 14 rongyért kicserélik IPS re de most ezért nem rohangálnék pláne hogy a konzol van vagy 70 rongy :D

    Utoljára szerkesztette: Davenatic, 2016.03.19. 17:33:45