A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • SlickAdam
    #2143
    nem matt, teny.
    a nem-normalis gombokkal semmi gond nincs, max kiallitott peldanyoknal.
    igen, az a jelenseg letezik, hogy az also screen összekarcolja a felsöt, DE... megse. elvileg az ujabb szeriaknal mar javitották, azaz javitottak valamit. nekem is csinalja, latom is a "karcokat", de eltünnek, ha megtörlöm öket, szoval...
    ha csak bezarod (nem csapod!), es nem nehezedik ra suly, akkor nem hiszem, hogy gond lenne vele. esetleg vedofolia. vagy közte lehet hagyni a kepernyö vedö kis szivacsot, amit beletesznek gyarilag.

    neked is azt mondom, mint Moby-nak: ha teheted, probald ki oket otthon, nyugalomban! EN undoritonak talalom a kinagyitott pixeleket XL-en, meg valahogy olyan... csikos a kepernyo, latod a pixel csikokat... nem nagyon tudom leirni.:)
    azt meg nehogy elhidd, hogy XL-ben jobb a 3D, mert az szimplan hulyeseg. nem is ertem, miert irjak a teszt-oldalak... nyilvan aki a tesztek alapjan megvette az XL-t (de nem latott sima kiadast), az is ezt fujja, de talaltam nehany forumot, ahol jopar tulajnak volt mindket gep, s egyhanguan a sima 3D-jet mondjak jobbnak ok is.