10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • G_ArchAngel #404
    - Sok Apple termektol hanyok, de OSX miatt nincs mas opcio, hetero vagyok, nem szeretek szopni, igy nem nyulnek winfoshoz
    - A vilag TOP10-es cegeinek egyike, mind innovacio, mind fejlesztes, mind gazdasagi teren - nem az en velemenyem, ez teny.
    - Jobs nelkul az Apple sehol nem lenne, de az IT vilag egeszenek is fontos fogaskereke, ettol fuggetlenul akaratos Napoleon, akire raferne par gazdasagi pofon...
    - Nem tudnek mas termeket hasznalni, ha a hardverrol lemondanek, akkor sem tudnek az OSX-rol. Mondjuk mivel mindik kreativ teruleten dolgoztam (epitesz/fotos), ezert a megjelenes is fontos. Ebben pedig az elonyuk fenyeveknyi...
    - Sok termekuk hibas, ezzel egyutt is kevesebb gond van veluk, mint minden massal - koszonheto a sokkal emberkozelibb es profibb szervizhatternek (teny: azota van Apple-m, miota Londonban elek, otthon nem tudom, hogy mernem-e bevallalni...)
    - A dilettansok szerint tularazott, akik utananeznek dolgoknak, azok tudjak, hogy a hasonlo minosegu termekek (pl. Dell), hasonlo szofverekkel (amelyek jarnak alapbol az OSX-hez - gyk: iLife) dragabb is lehet. Raadasul az ido penz, amit az OSX megsporol, mig a Windows elvesz: lassu install sorosan, semmit nem kepes parhuzamosan kezelni, oskori az eroforras gazdalkodasa... Persze akik csak a szomszed macskajanak unokahugatol hallottak az OSX-rol, azoknak nehez lenne felfogni...
    - Amit szegyenlek, hogy csak ket eve vagyok OSX/Apple felhasznalo, es addig a 'sotetbarmok' koze tartoztam, akik ismeretlenul fikaztak, soha ki nem probalva elotte...