10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • skinnyman
    #3479
    Hat mar joideje nem hasznalom azt a cuccot, de amire emlekszem, hogy a belassulos dologrol irtak sok helyen anno, fo oka valszeg az emmc, de elvileg ha egy friss verziot hasznalsz (4.3 vagy 4.4 felett talan) es mindig hagysz par giga ures szabad helyet, akkor nem nagyon kene belassulnia. Talan erdemes egy factory image restore-t csinalni, ha szoftveres eredetu a hiba, akkor az megoldja, ha utana is fennall, es zavaroan lassu, egy szervizt is meg lehet probalni. Az aksis hibarol is olvastam mar, ahogy olvastam mondjuk eleg ritkan fordul elo (es csak ha viszonylag keveset mutat mar az aksi), en siman szervizeltetnem a helyedben amiatt sztem.

    Ha a nagyobb kepernyo nem olyan fontos es az ar is szamit, egy uj n7-el sokkal jobban jarsz ar/erteket tekintve, klasszisokkal jobb barmelyik masik kis meretu tabletnel (az elodjenel is), es arban is verhetetlen. Amugy elegge ideje lenne mar egy ujabb n10-nek is, fogalmam sincs mikor akarjak kiadni... A regit mar kiszortak a kinti play store-okban par hete (meg amugy is regi volt) szoval lassan azert lehetne valami.