10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • szucsy89
    #3478
    Hát-hát, a híres N7 (2012)... kezdi megadni magát nálam. 1 éves múlt igaz, de egyre többször lassul be néha, aztán este úgy szoktam nyomni, hogy youtubeon berakok egy számot/listát, berakom magam mellé és szól a zene még elalszom. Namost ha én mondjuk reggel felkelet (ugye egész este megy így a wifi), és be akarom nyomni ugyanazt a zenét, akkor mindig hibát ír ki, ez nem tudom miért van. Ki kell választani egy másik zenét, majd azt amit eredetileg akartam, úgy már jó lesz. Aztán ilyen 20-30%-ról 1 hete körülbelül azt veszem észre, hogy ki-kikapcsolgat (vagy gyorsan lemerül nem tudtam még kitapasztalni), ami csak azért gáz, mert az ébresztőnek is ezt használom, szóval most mindig 2 ébresztőt vagyok kénytelen beállítani a biztosnág kedvéért. Aztán pl. a Spotify-on rakok be zenét, és közben mondjuk böngészek, vagy akármit csinálok, a zene "beragad", és ilyen fúró-szerű hangot ad néha... nem hatalmas dolgok ezek, de rohadt idegesítőek tudnak lenni. Húgom iPad minijét bár nem használom sokat, ott nincs ilyen gond, lehet a következő tabom egy Air lesz, méretben már úgyis váltani akartam nagyobbra.