10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • vass17
    #3412
    Én pont most csináltam egy ilyen cserét, 7 colról (16:10-es arány) 7,9-re (4:3). Azt kell mondjam ég és föld a különbség: végre nem folyik ki a szemem, attól, hogy nanométeres feliratokat olvasok a böngészőben és más programokban. A 4:3-as aránnyal nagyon megnőtt az összes ilyen problémás terület, sokkal kényelmesebben elolvasom, sokkal több fér a böngészőben a kijelzőre, sokkal jobban mutat álló módban is (16:10-est soha nem használtam így, mert nagyon idétlen a hossza miatt)...
    Akinek kimerül a tablet a filmezésben, esetleg játékokban (habár itt már nem egyértelmű a 16:10 előnye), az nyugodtan maradjon a széles képernyőnél, aki minden mást is akar csinálni rajta, annak sokkal jobb a 4:3.

    Lehet, hogy egyéni preferencia, de mindenkinek ajánlom, nézzen összehasonlító videókat például N7 és Ipad mini között. Én ugyan maradtan 8 colon is az androidnál, de nagyon örülök, hogy váltottam, mert ez sokkal jobban használható minden szempontból és a filmeseknek mondanám, hogy a szélessége egy hajszálnyival így is több, mint a 7-esnek és kit érdekelnek a fekete csíkok.