• redgreen
    #90
    Ezt most találtam. Mégse olyan butus az Apple, csak az USB-ért meg a kártyaolvasóért pénzt akar kérni. Hardverileg tehát többé-kevésbé rendben vagyunk. Böngészés, zene, film, játék (pár iPhone-os játékot onscreen joystickkal ÉS g-szenzor használattal egyelőre lehetetlen lesz használni, de csak kiegészítő kérdése), navigáció, e-könyvek, office programok működnek rajta. Gyakorlatilag akinek eddig nem kellett az Apple PDA-ja és telefonos PDA-ja, vehet magának egy nagy kijelzős PDA-t, és használhatja rajta az AppStore programjait. Nem nagy előrelépés technikailag, tudom, de a Wii sem volt az hardverileg, mégis milliónyit eladtak belőle. Csak a felhasználói élmény számít.

    Valóban az Apple az iPaddal sem nyújtott megoldást semmire, nem töltött be hatalmas lyukat a termékével, csak igényeket teremtett olyan dolgokra, amire eddig nem is tudtad, hogy szükséged lenne. Ezért lehet csodálni meg irigyelni a céget, meg lehet másolni is őket, de nagyon örülnék, ha végre komoly versenytársuk akadna, ezért én csöndben az Androidnak és a többi nyílt platformnak szurkolok.