elektromos, napelemes, hibrid- és egyéb alternatív meghajtású autók
  • Csucsu1111
    #111
    Bocsi én nem számolgattam,csak a túlnépesedést okozó 5-6 gyereket nevelő családokban gondoplkodtam,származástól függetlenül.Csak 1 gyerek családonként egy meghatározott időponttól számítva az egész Földön,amíg egy meghatározott létszám alá nem csökken a városok lélekszáma a város méretének megfelelően.Na és persze csak bizonyos életkor, mondjuk 20 év felett!
    Psziho ez elgondolkodtató amit írtál.Matematikailag helyesnek tűnik.De valahol mégiscsak hibás,mert 2 embert csak 2 tud pótolni,itt pedig csak egy van.Tehát akkor mégegyszer!20 évesen összejövök egy lánnyal és csinálok 1 gyereket,3-an vagyunk!40 évesen meglátom a kisunokámat 4-en vagyunk.60 évesen meglátom a dédunokámat 5-en vagyunk és meghalok a párommal együtt,tehát ismét csak 3-an.80-évesen halott vagyok megszületik az ükunokám 4-en vagyunk,de meghal a fiam a párjával együtt,tehát márcsak 2-en.100 évesen megszületik az ükük unokám 3-an vagyunk,de meghal az unokám a párjával együtt,a végeredmény (1).Érdekes,visszajutottam a kiindulóponthoz.:D A dolog mégis ott hibázik,hogy minden egyes 20 esztendőben az elmélet szerint 2en halnak és csak egy születik,tehát a létszám igenis csökken.Ez egy fejetetejére állított piramis,aminek te nemlátod a tetejét és az alját a méretei miatt,de hidd el csökkenő tendenciát mutat.Minden 20 esztendőben feleződik vagyis nyolcvan év alatt a negyedére esik.Mennyi is egy emberöltő?75 év?Mondjuk más az elmélet és más a gyakorlat.Ugye vannak a baleseteeeeeek a háborúúúúúúúk és a másik oldalon a felelőtlen tinik.:)