• BlackRose
    #130
    Erre én azt szoktam mondani, hogy mindenkinek van joga a saját véleményére de senkinek sincs joga saját maga alkotta tényekre. És ez mindkét oldalra vonatkozik, jelenleg én kicsit jobban hiszek a "klímaváltozás" oldalnak de sok nagy kérdőjelet tertok szem előtt mert a tudomány mindég a létező legjobb adatokra próbálja alkalmazni a létező legjobb módszreket és az adatok és módszerek is változnak, nincs olyan, hogy abszolút biztos, de nagy a valószínűsége annak, hogy az éghajlat nem olyan lesz 50 év múlva mint ma (és ez normális dolog még emberek nélkül is), de azt, hogy ma valaki ki tudja számolni, hogy milyen lesz az nem igaz, nem tudják a holnapi időjárást sem kiszámolni és minnél távolabb megyünk a jövőbe annál szükebb a látókörünk annál kisebb a valószínűsége, hogy igazunk legyen.

    Tehát nem kell semmibe sem beleszaladni de nem szabad semmit sem elutasítani és feloszlatni. Fanatikus extrém viselkedés mindég több kár mint haszon. A pesszimista fekete felhőkkel prédikálóknak meg most sem lesz igazuk mint ahogy soha nem is volt. Tudom, hogy ha valós veszély fenyeget bennünket akkor biztos megoldjuk.