• TeDDyRuSh
    #13
    Nem tudom én se, hogy létezik e, de a saját példámból kiindulva meg van rá az esély a Twilight jelenségre. Én pasi vagyok, és nem tini. Az MTV Movie Awars-on láttam, hogy szarásig díjazzák a filmet, ezért letöltöttem. Hajnali 1-re jött le és másnap vizsgáztam. Bele kukkantottam, hogy minden rendbe van e filmmel, nem akad stb. És rajta maradtam, nem tudtam abbahagyni. Megnéztem és baromira bejött. Had ne ajnározzam a filmet, nekem a toppon van. Azon kapom magam 3 héttel a letöltés után,hogy mindenkinek ajánlom és én is megnéztem újra legalább 30x és a harmadik kötetbe kezdem bele ma reggel (eddig négy része van). Uncsi tesómmal tegnap nézettem meg, aki egy gépész gyerek, nagy rocker, szóval nem a kategória rajongója. Igazából nem is kellett megnézetni, mert csak azon kaptuk magunkat, hogy az írást leellenőrizve berakott film, a DVD lejátszóban maradt és végül a TV előtt ebédeltünk. Ő a hatás alatt maradva, én meg a drognak ható ismétlődő élvezetért.

    Ez egy jelenség lesz? USA-ban már az..ez tuti fix. Itt még nem, talán a leküzdendő sztereotípiák miatt. Gyenge szinkron színész gárda mellett egy új élményt kaptam a vámpíros történetek területén. Persze, hogy nézze meg mindenki aki tudja.