• hajnaltores
    #15
    Igen, köszönjük az ajánlást..."ha nem tettszik nem kell megnézni" Ezt hogy érted??? Előbb nézzem meg, és ha nem tettszik, nem kell megnézni??
    Winnike! Nem szeretnélek megsérteni, de Filmkritikus vagyok 25 esztendeje, lehet, hogy akkor még nem is éltél, de ez egy más kérdés:) Számos Kutatás Igazolta, hogy a Magyar közönség 80%-a (akik megveszik a mozijegyet) Az elmúlt 20 (rendszerváltás óta) évben Csak és kizárólag olyan filmeket hajlandóak végignézni, melyeknél nem kell mélyebbre ásni agyacskájukban pl: halálos iramban 23, Vas, (ebbe még természetesen beletartoznak az agyonreklámozott, Nagy stúdiók által gyártott filmek, pl: The Dark Knight...Az esetek többségében a Magyar Nézők 50%-a, Teheát a fele, azt sem tudja, mire ül be, illetve halvány lila fogalma nincs a film egyéb hátteréről...(más országokban ez meghaladja a 70%-ot)
    Az Amerikaiak Valóban nagyon Buták, és befolyásolhatóak, azonban arányaiban, ez jócskán alulmarad a Magyar közönségnek...Kérlek Kapcsold be a televíziót és nézd meg mi megy este, persze, ennek semmi köze a "magyar közönséghez"...(vagy mégis?) A Legjobban Formálható népcsoport vagyunk, és a legnagyobb baromságokat is elhisszük...Lehet, hogy te nem, mert te egy okos ember vagy:) De a Statisztikák az mutatják, hogy ez így van...Most persze jöhetsz azzal, hogy ez nincs így, De a Világon Egyedül álló pozíciónk van...Nem akartalak kiábrándítani, és biztos igazad van mindenben, de én ezzel foglalkozom...
    Nem szerettem volna ennyit írni, de némi felháborodást éreztem a kommentedben...

    Szép Napot

    Egri Viktor