12149940121232355297.jpg
  • czihaki
    #6244
    Enyje maki 85 én mindenhol azonos koromat írtam számold ki-- Budapest 1942 okt 25. Ezt nem vártam tőled. De ide úgyse jövök többé, mert az ufo marhaságból épp úgy elegem van mint a vallások fantazmagóriájából és abból végképp, hogy egymást sértegetitek. Ha nem vagytok kíváncsiak az igazságra ám legyen, akkor ti se vagytok jobbak mint a bigott babonások. Ha nem látogatok ide, akkor legalább több időm marad a festészetre.Az elmúlt években kettő kiállításom is volt a festményeimmel,-- abból legalább van hasznom- Egy kiállítás 200 ezer forint bevételt jelent annyit fizettek amikor az első díjat megnyertem pályázaton + pénz még- amennyi képet eladók a kiállításon..Bár most a drága férjem arcképét festem sajnos csak fotóról az utolsó együtt töltött születésnapjáról. S a két unokám képét is festem, az egyik most fog érettségizni, a másik feljár Pestre Müsz. egyetemre levelező tagozatra hetente egyszer. Csodálatos fiúk ezért akarom megörökíteni őket olajfestmény képen,-hisz az én koromban bármikor követhetem a drága férjem.... Ezért sincs szükségem kötekedő társalgókra.