12149940121232355297.jpg
  • czihaki
    #6211
    szia hiperfizikus-- én valóban igy gondoltam ahogy írtam az előbb-"Földünk geofizikai átgondolása után" De úgy is nézhetjük, hogy geológiailag a fejlődését, belső fizikai változását és energetikailag is átgondolni. Mert tulajdonképpen ha ezt tisztázzuk az választ adhat arra is, hogy bizony nagyon sok életre alkalmas bolygó lehet a mi galaxisunkban de az univerzum összes galaxisában is. De ennek megállapításához nincs szükség egyáltalán arra a téveszmére, hogy az univerzumot Isten teremtette. Bármilyen bolygón élet születik, most mindegy milyen sejtminőséggel, a lényeg hogy minden egyes bolygó saját maga alkotja meg az életet önmaga anyagából és a saját Energiájával miután az energiája felszabadul a belsejének felbomlása következtében.-- Ami lényeges, hogy megfelelő távolságra is legyen egy meleg éltető Csillagtól és megfelelő anyag összetételű legyen amely az általa teremtett élethez szükséges.

    Ezt a beírásom Nektek is szántam maki85 és zephyr hiszen ez a téma valójában itt a földönkívüliek létezése.