12149940121232355297.jpg
  • czihaki
    #6205
    Kedves maki85 Ennek a szélhámosnak a videóját nem néztem végig- Ez a fazon szélhámos már máskor is láttam!! Gondolattal, de csak erős koncentrálás után képes lehet bárki elmenni még messzire is, DE csak a lélekből kisugárzott egy-két parányi energia hullámával ha a lélek figyel arra amit az ÉN nagyon szeretne elérni, akkor kisugározhatja és ha eljutott arra a helyre akkor csak érzékelheti hogy él-e vagy holt-e az akiért aggódott az ÉN--, majd visszatérnek a parányi hullámok a saját lelkéhez a testbe és tudatosítja az Énnél amit érzékelt- ezt nevezhetnénk hatodik érzéknek megérzésnek. Annak idején én csak azt mondtam másoknak hogy gondolatban leszek nála és úgy folytatom a fájdalmának elmulasztását de valójában kiléptem a testemből és úgy voltam ott náluk-- de előtte a valóságban is csillapítottam a fájdalmát az illetőnek részben hogy a lelkem érzékelje, megismerje az illetőt, mint ahogy a lakásukra is elmentem azért hogy tudja hova kelle majd eljutnom lélek fazonként.-- Egyébként amikor éna klinikán gyógyítottam embereket, még nemvolt természetgyógyászat sehol az országban még a kínai akupunktúra is tiltott volt-- ami egyébként jó, amennyiben jó helyre szúrják azt a tűt.-- Ami igaz a természetgyogyóknál az egyedül a masszás és a gyógytorna-- minden energetikai gyógyításuk nem több mint szélhámosság- Ezért se léptem be közéjük amikor először megnyílt Pesten, pedig ahogy ellenőriztem a MESTERT"" az is csak egy szélhámos volt és amikor erre rátapintottam nála azonnal felvett volna oda minden tanfolyam nélkül!!-- pedig már akkor is lenyúlták a lóvét a tanfolyamra jelentkezőktől-- A reiki baromsággal pedig teljesen kiakasztottak-- még hogy az univerzum energiáját adják át a betegnek-- nem normálisak!!- csak azok gyógyulhatnak meg akik vakon hisznek bennük és csak betegség tünetük van, amit az életproblémájuk miatt maga a lélek vált ki, mint tünetet, de valójában még nem betegek.