• Ackro
    #91
    amúgy ja a seti pont ezt csinálja én megmondom őszintén keresgéltem a témában de semmi bizonyítékát nem találtam, hogy ezeket a rádióhullámokat nem (esetleg direkt nem) vizsgálják digitálisan. ha ismétlődő jelek vannak benne az az analógban is látszik lásd modemek (frekvenciamoduláció) ott is ha egy mikrofonnal felveszed és megnézed a jelet ismétlődő részeket figyelhetsz meg. nem értem egyáltalán azt amit te védessz annyira én nem a cikket védem, hanem amit te mondasz az értelmetlen számomra ezért próbálnálak a veszekedést picit félretéve rávezetni arra, hogy kérlek, sőt könyörgöm, mond el, hogy mire alapozod azt az alap feltevésedet, hogy analóg módszerekkel kutatják a csillagászok a világűr hangjait és ha ez így van akkor miért követnek el ezzel hibát?
    gondolom tisztában vagy vele, hogy értelmetlen a földi dekódolási módszereket alkalmazni, az ufók nem olvassák a földi RFC szabványok leírásait és nem nyílvános kulcsú asszimetrikus titkosítást használnak ennél több ötletem nincs, hogy mire gondolhatsz ráadásul mint mondtam az analóg és a digitális jel grafikus képe közt nincs különbség abban az értelemben amit én értek ki szavaidból.