• cateran
    #30
    "Te mit szólnál, ha a feleséged mellei virítanának a neten, miközben szoptatja a gyereketeket és utána a nejed mellein "csámcsognának" a kollégáid, barátaid, volt osztálytársaid, apád, öcséd, és a sarki hentes?.."
    Ezt irtad kisbarátom...vagyis (ismeröseidből kiindulva gondolom)ha nöi mellet látnak nyáladzani kezdenek...
    Nem arról van szó ki nézheti! meg..hanem hogy ki szokta...
    "A közösségi portálokon az ismerösöknek,barátoknak raknak ki képeket (általában)"
    Vagyis nem 1 üzenőfalra ahol boldog-boldogtalannak a pofájába bámul a kép...
    Miért kell? Passz...érteni én sem értem,de hát nekem az egész közösségi portál ötlete baromság:D
    Ki mondta hogy barátok,ismerösök jelentették? Nem kicsit el vagy tévedve és naív világban élsz...ha tudnád hányan jelentenek másokat "poénból"...kicsit el vagy tájolva:)
    2. pont...ohh kisbarátom...amikor regeltek az oldalra, ilyen szabály még nem létezett...ergo miről is beszélsz?
    Inkább azt mondanám,hogy (már ha 2 kamasz gyereked van) elszaladt a világ már melletted...(mellettem is, ami azt illeti:D szóval no offense)
    Normális ember? Derék dolog hogy TE,mint a világ ura,meghatározod mi a normális...ezt nevezem....ismerőseid is hasonló gondolkodásúak? Milyen meglepő.a legtöbb ember a hozzá hasonló gondolkodásúak társaságát keresi...
    Azt meg hogy ki beteg,nem a te dolgod eldönteni...mi van ha te vagy az? (ohh persze te magad normálisnak tartod magad...de ez a TE véleményed...)
    Amúgy ha vki kirak magáról 1 mellbimbós képet (már hogy látszodik) az valószinüleg nem esi kétségbe ha meglátják és beszélnek róla
    Agonizálásod nagyon emlékeztet a prüdéria bajnokainak megnyilvánulásaira:)