• redfish
    #29
    Te szerencsétlen!...
    NYUGI! Engem kicsit sem gerjeszt be a női mellek látványa, lévén hogy magam is nő vagyok, 95D méretű mellekkel megáldva, 2 kamasz gyerekem van!

    Mivel én is szoptattam a gyerekeimet anno csecsemőkorukban, van róla személyes tapasztalatom, hogy normális ember nem szerepelni akar ilyenkor és igyekszik nem mutogatni magát. Szerencsére az ismerőseim is ilyen felfogásúak, a beteg gondolkozású embereket messze elkerülöm.

    A logikám egészen más utat követ, mint azt te itt kigondoltad magadban - bocsi...

    Közlöm veled, hogy a közösségi portálon fenn levő fotóidat nem csak a barátaid, ismerőseid, rokonaid nézhetik meg, hanem pl. a munkatársaid, főnökeid is, sőt ha új munkahelyre felvételizel, akkor előbb fogják az iwiw oldaladat megnézni, mint a beadott önéletrajzod...
    BÁRKI megnézheti az oldalakat, sőt bármelyik fotódat simán kimásolhatja és utána bárhova felteheti a neten.

    Akkor megint leírom, hogy te is megértsd :
    1. Nem értem, miért kell valakinek kitenni a netre a szoptatós fotóit?... Sosem kerestem még szoptatós fotókat a neten, sőt még cicis képeket sem, mivel nekem van saját néznivalóm, ha ez érdekelne... Nem írtam le egy szóval sem, hogy követelném az ilyen fotók törlését, csupán azt írtam : miért kell ilyet kitenni?...
    2. Teljesen érthető, ha egy weboldal üzemeltetője előír szabályokat a működésre, joga van hozzá! Ha regisztrálni akarok, jogomban áll eldönteni, hogy egyetértek-e a Szabályzattal vagy nem... Köteles vagyok eltűrni, hogy a Szabályzattal ellentétes fotóimat törölje az Üzemeltető!...

    ENNYIT írtam le... Tudsz olvasni?... Köszi.

    Ha elolvastad volna a cikket is, azt is olvashattad volna, hogy a Facebook csak olyan szoptatós képeket törölt, amit valaki(k) bejelentettek és kérték a törlését!!! (Jé, mégsem tudták egymás közt elintézni a barátok, ismerősök? Nocsak!)

    A hisztériád viszont nagyon hasonlít az amerikai beszűkültagyú kismamákra, akik most csakazértis nyilvánosan akarnak szoptatni, bele a kamerákba a mellbimbókkal! Juhééééé...