Minden, ami a BlackBerry-vel kapcsolatos.
  • robogoboy
    #303
    Szia mindenkinek!
    Lenne egy olyan problémám,hogy van egy blackberry perarl 3g telóm ami egyik nap le merült utána már nem tudtam fel tölteni, nem hagyott ez engem nyugodni.. megpróbáltam frissíteni a szoftvert rajta nagyon nehezen sikerült is mert nem akarta mindig megállt a 3/4 énél. A probléma ugyan úgy fenn állt csak egyszer kapcsolt be. Olvasgattam utána olvastam olyan,hogy ha egyszer teljesen le merül már nem tudom feltölteni az akkumulátort. Rendeltem bele egy új aksit, amivel először azt írta ki,hogy nincs bele rakva a készülékbe az aksi de valahogy egy idő után rá állt hogy töltsön na és tölt ki írja de ennyi sehova tovább mutatja a töltés jelzést de nem kapcsol be az Istenért se.. Megpróbáltam ismét újra frissíteni újra rakni a telót eljut a feléig a telepítő és utána megint nem megy tovább.
    Szóval azt mutatja a kijelzőn,hogy tölt és semmi másra nem képes se újra nem tudom telepíteni semmi más.. Légyszíves valaki segítsen már nagyon sokat olvastam róla de semmi és a környéken nem is nagyon foglalkoznak bb-kel a telefonos boltok.
    Köszönöm.