• Zsolti9014
    #274
    Játszottam egy vb-t. A meccsek vége felé egy picit belassult v. akadozott, de nem nagyon.

    Az elődöntő 90. percéig nem kaptam gólt sem a tornán (olaszokkal vagyok), ott viszont Anglia egyenlített. A bronzmeccset le sem játszottam.

    Egyébként nagyon jó játék, még a grafika is elmegy. Menü kifejezetten szép, az intró, átvezető videók ezután még sok Fifából is hiányoztak, de ebben fantasztikusak.

    Amúgy maga a valódi 98-as vb is nagyon megmaradt bennem, 8 éves voltam, de számomra máig a -talán- legemlékezetesebb világverseny.
    98-2000 között alakult ki bennem hogy az olaszoknak szurkoljak, a 2000-es eb tetőzte ezt be. 98-ban már Juve-drukker voltam különben kb. 1 éve.
    A VB-n az olaszokon kívül a franciákkal (úristen ez ma már nem menne, főleg így egyszerre) és a dánokkal szimpatizáltam.
    Maga a torna rengeteg emlékezetes pillanatot, csapat- és egyéni teljesítményt tartogatott számomra.
    Franciaország mellett Dánia, Paraguay, Horvátország ...
    sajnos az olaszoknak nem ment kifogástalanul.
    Aztán Zidane döntőbeli teljesítménye (antihősből hőssé lett -ugyebár a szaúdiak ellen ki is állították korábban).
    Thuram duplája a horvátok ellen.
    Blanc aranygólja Paraguay ellen.
    Dánia játéka az egész tornán, de különösen Brazília ellen - akkor is továbbjutást érdemeltek volna.
    Horvátország 3. helye, aztán pedig itt Magyarországon a sok Suker-mez az utcán...

    Micsoda torna volt!


    Más: netes játékra még nem jöttem rá.