• Devotus
    #38
    "Én szeretem Istent, csak a fanklubjával vannak gondjaim..."

    OFF: Mivel a vallás és tudomány vitája, nem igazán tartozik a hírhez. Itt a legtöbb komment szerintem túlságosan szélsőséges nézeteket vall, alig találni józan, erkölcsös embert. Néhány "vallásos" kommentből legalább akkora elvakultság rí le, mint a "tudományos"-okból. Tudom, hogy nem kellene, de hát csak le írom. Aki igazán kezdeni akar magával valamit és nem élvezi a flamelést, az vegyen a kezébe egy-két OSHO könyvet és próbálja meg mélyen belül megérteni. Van benne mindkét oldalból egy kevés, és akinek kell még a harmadikból is találhat benne valamit.

    On: Érdekes felfedezés, bár a cikk címe kicsit félrevezető. A cikkben alapanyagokról, nem az életről beszél. Hacsak nem találjuk fel az időgépet, ami lehet hogy a pusztulásunkkal lesz egyenlő, sosem lehetünk 100%-ig biztosak semmiben. Maximum hihetünk abban, amibe azt mondják, hogy higyjünk. A jelennek fontosabbnak kellene lennie, de mint ahogy az alábbi példa is mutatja, egyszerűbb a múltba kutakodni, mint a flamelő jelennel megbírkózni.

    Ha valakit ez elgondolkoztatott, szóljon, jó lenne némi pozítív változást elkönyvelnem :P