Avagy miért nem jó semmi bárhogy is játszol az átlag magyar játékosnak?
  • tttttom
    #75
    Nekem World in Conflictba volt ilyen tapasztalatom, hogy len00boztak engem mert a helikoptereimmel a csapattársakat segítettem.:S Nem pedig azt a gyereket aki len00bozot én meg magyarul beírtam neki, hogy "Figyelj te s**g fordítsd le az alábbi szöveget.Te egy low s**r vagy(Translate)"Aztán elhallgatott. :D

    Cs-be is állandóan lenooboznak, mert baszok ugy játszani ahogy a csapatársak(10-11-12-13éves p*csök)parancsolgatják nekem babahangon, hogy"Menjé B-re..Vigyázz röviden".Mondom neki nyugi már tom mit csinálok.Erre aztán a gyerek kibannol...

    Ja meg CS:Sourceba volt nekem olyan esetem is, hogy egy amcsi srác kérdi tőlem mi a nemzetiségem mondom neki "I am Hungarian" erre azt mondja "What???" megint mondom neki erre elkezdi szarrá röhögni az agyát aztán gondoltam,hogy ha már rajtam röhög akkor basztam szolni erre elkezd idegbeteg modra ordibálni recseget a mikrofon mint a rosebb de, ha jól értettem, hogy az a b*zi asszonta nekem hogy "szólalj már meg te nigger".Nekem amikor én fehér vagyok. :D

    Basztam szólni neki erre magyar nyelven bemondtam neki "Menj a jók*rvaanyádba" erre becsendesült. :DDD