• sanyiute
    #1688
    1. Ebben a sportban is vannak ismertebb,meg kevésbé ismert versenyzők,de hogy tud valaki komolyabb szintre felérni mint a többiek?

    1. -Aki már elismert a Pankrációba annak olyan "sztorit írtak" hogy meg szeresse a közönség olyan karaktert kap ez által is lesz ismert akkor persze ha több munkát vállal jobban díjazza a szövetség meg persze ott van a "nyalás meg a protekció"

    2. meccsek nincsenek lebeszélve,hogy most ez fog nyerni??/
    hogy működik ez az egész?

    2. de egy előre megírt sztori alapján döntik el ki és hogyan nyer meg az aktuális meccset illetve ír hozzá háttér sztorit

    3. meg ha levannak beszélve a meccsek,és ezáltal az övek sorsa is,akkor miért az egyik kapja és nem a másik?

    3. ugye már írtam sztoriba ezt meg írják meg éppen kinek a karaktere mire alkalmas akkor ugye a Jó és a Gonosz harca aki jónak van kijelölve az fog nyerni és már írtam itt is közre játszik ki milyen aktív szervezeten belül mennyit tesz hozzá a műsorhoz

    remélem tudtam segíteni amúgy ide---> http://h-wrestling.wwe.hu/faq sok minden le van írva és talán jobban is elmagyarázzák mint én:D