11061354481386700168.jpg
  • gabi89
    #2054
    Valamelyik nap volt csak időm meghallgatni az albumot de azóta folyamatosan pörög. Elég jó lett na. :D

    Quieter Is Louder - Remek start nincs mit hozzáfűznöm
    We Are All We Need - Az album húzó slágere elég megosztja az embereket, nekem személy szerint tetszik.
    Blue Sky Action (feat. Alex Vargas) - Rendben van, Alex Vargas remélem megragad a trance-ben.
    Peace Of Mind (feat. Zoë Johnston) - Egynek elmegy
    Counting Down The Days (feat. Gemma Hayes) - Alap a szokásos lüktető, a vokállal még barátkozom.
    Sticky Fingers (feat. Alex Vargas) - Ugyanazt tudom mondani mint a Blue Sky Action -ről.
    Hello - Elmegy
    Little Something (feat. Justine Suissa) - Tiszta Oceanlab hangzás, nem gondoltam volna, hogy ezt a vonalat még előveszik a fiúk. Engem valamiért a Breaking Ties -ra emlékeztet, jöhetne is belőle egy Analogue Haven remix mint ami abból van.
    All Over The World (feat. Alex Vargas) - Ebből is erősen sláger lehet ha elkezdik játszani. :)
    Fly To New York (feat. Zoë Johnston) - Tetszik a vokál és a lyrics is.
    Making Plans (feat. Alex Vargas) - Majdnem tökéletes, de csak azért majdnem mert a acoustic albumon jobban tetszik amikor Tony énekli. :P :D
    Out Of Time - Semmi extra
    Excuses - Itt ott az volt az érzésem kicsit "pop" -os a vokál, ennek ellenére pár hallgatás után már rajongok érte.
    Save Me (feat. Zoë Johnston)- Kiállás kezdetén tiszta Small Moments Like These, az rendben van de ezt leszámítva semmi extra pár hallgatás után.
    Sink The Lighthouse (feat. Alex Vargas) + Treasure (feat. Zoë Johnston)- Szeretem az ilyeneket mikor chill hangvételű zenével (zenékkel) zárják az albumot.



    Utoljára szerkesztette: gabi89, 2015.01.30. 00:07:38