• ension
    #8
    Vatttttafak...? hogy a vérbe néz ez ki? - Ennek alapjaiban kimondottan le van szarva a formavilága... mennyibe lett volna pár lekerekítés ProE-ben vagy AutoCAD-ben vagy Sold-ban vagy CATIA-ban fene tudja miben "tervezték"... nem azért a 20fillérért, de gépészmérnökök erősítsenek meg benne, hogy egy ilyen "formavilág" kialakítása, valóban nem tart némi túlzással 15-20 percnél többe egy gyakorlott tervezőnek... én közel sem vagyok gyakorlott de ProE-ben én speciel 30 perc alatt végeztem szemre hellyel közel ezzel a formával... ez persze csak egy szösszenet volt értetlenségemtől vezérelve...
    De ami azt illeti a fentiekben megfogalmazottakal nem áll szándékomban ellent mondani, ez az "igénytelen" rövid idő alatt kivitelezhető külső véleményem szerint túlságosan is direkt van így elkövetve...
    Magamból kiindúlva én mindíg is jóhumorú ember voltam és élveztem mindíg is a polgárpukkasztást, a lázadást...
    Ezért engem ez a gép valamelyest együttérzésemet váltja ki...
    Meleg szívvel fogadom azokat a dolgokat, melyek kívülről teljesen mást mutatnak és mások számára, szánalmat, undort, lenézést vált ki.
    Ezek az alapvető szánalmas emberi tulajdonságok elleni sajátos lázadást, széles vállal, nagy mellel bazsajog azoknak az embereknek a pofályába, akik fele annyit nem érnek mint aminek látszanak, láttszani akarnak. Szól a bölcselet az emberiség legnagyobb üzlete lenne, ha az embereket megvennénk annyiért amennyit érnek, és eladnánk öket annyiért amennyit hisznek magukról...
    A szememben így máris gyönyörű ez a gép, számomra pontosan a fentiekben kifelyezett lázadó kis pikantériája van...
    Figyelemmel követem képességeit...és ha valóban versenyképes képeket csinál a maga módján akkor részemről kivívta elismerését és az is lehet hogy beruházok rá...
    Mondhatni laigus vagyok ebből a szempontból, csak próbálom műszaki fejjel nézni a dolgot és logikusan átgondolni...így felmerült bennem a kérdés ezzel a réteges képérzékelési móddal kapcsolatban: még mindíg jelen van a kromatikus abberáció és a színzaj?