• Magister kari
    #3611
    Szia Handur!

    Igen úgy tervezem, hogy teljesen magyar nyelvű guild lesz. Ez az oka annak, hogy kiválltam a Simiran nevü klánból, a Simiran egy nemzetközi klán volt, orosz, angol, francia és olasz. A TS-en ezeken a nyelveken ment a társalgás, mindenki teljesen megértette, hogy mivel szeretnék szervezni egy magyar guildet, logikus a kivállás. A guildet tegnap hoztam létre hossza búcsúzkodás után : ) Az olaszokkal kapásból alliance-t fogunk valószínüleg alkotni, megismerve az embereket, ők a leg segítőkészebbek, toleránsabbak. Mivel a klán pár órás, még senki sem keresett fel, hogy csatlakozzon, én egy 3 hetes időintervallumot gondoltam, ami alapján kiderülhet, hogy van e érdeklődő. Ha akár egy ember lenne aki aktívan játszana az esetben lenne egy két fős klán amivel ellehet kalandozni egy alliance-al (ben) És lehetne több időt adni a dolognak, hogy kiforjon, mint 3 hét..
    Ha 3 héten belül is egyedül leszek, az esetben lehet, hogy beolvadok valamelyik klánba.
    Még egy fontos információ, a klán rangok, nem előre meghatározottak, hanem az ostromok során szerzett pontok alapján alakulnak, tehát ez nem az "én klánom" hanem a miénk lesz amennyiben játszanátok - ez úgy gondolom fontos egy mmo-nál : )