\"Adrenalinnarkózis egy betegség...\"
  • GregSB
    #158
    Naja, Bp-en rendesen tolják le az embert a nagyobb útakon (Pl Váci vagy körútak) ha a megengedett sebességgel halad :D Nekem a bécsi úton és a Flórián tér környékén voltak forgalmi óráim anno, ott is nyomtak le rendesen :)

    Az is igaz hogy nyugatabbra kultúráltabban vezetnek a nagyobb városokban, sokkal előzékenyebbek az emberek és lassabban is vezetnek, legalábbis nem ennyire aggresszíven. Az tényleg LOL például, hogy múlt héten az Attila úton lévő 2 részes zebrán kb 3 percig nem tudtam átkelni, mert folyamatosan repültek el mellettem az utók 70-80-al, még csak le se próbáltak lassítani amikor letettem a lábamat az úttestre.

    Nem kell sokat menni nyugatra hogy még csak le se kelljen tennem a lábamat egy zebrán ahhoz hogy megálljanak az autósok és átengedjenek...

    Ettől függetlenül én örülök hogy Budapesten tanultam vezetni és itt szereztem rutint. Ha ebben az aggresszív környezetben megtanul jól vezetni az ember akkor utánna más (nyugisabb) városban már gyerekjáték lesz a közlekedés :)