• Epikurosz
    #43
    "Egyértelműen jelét adja annak, ha megtámadni készül,"

    Írok, én is mint dronzero: baszod!

    Ezt mér nem mondtad annak a kuytának, aki régen ugyan, de hátulról belémart a lábszáramba.

    Egy irodaszerűség, inkább barakk folyósóján mentem, és ott hevert a fal mellett az az átkozott dög. Igen, dög.
    Miután elhaladtam mellette, egyszercsak éles fájdalmat éreztem a lábamban.

    Utána mesélték az ott dolgozó emberdögök, hogy ez egy ilyen alattomos disznó, hátulról támad, nem is ugat.

    Más: ez időben közelebb történt, Pesten, ahol Petőfi szerint nem történnek érdekes dolgok. Hja, mily naív vala szegény Petőfi. Megyek a Köki közelében egy kis utcában, és hallottam ugyan, hogy csahol három kis nyamvadt dög kuvasz, de nem hederítettem rájuk, mert egy drótkerítés mögött voltak. elhaladok a sarok mellett, és egyszercsak, baszod, az inamba, az Achiles-inamba mart az egyik dög. Mi történt? lyukas volt a kerítés, azon kibújtak a dögök, és hárman támadtak. Annyira feldühödtem, hogy csupasz kézzel kergettem meg őket az utcán át, d nem sikerül elkapnom egyiküket sem, mert átharaptam volna a torkukat. Baszod!
    ehelyett aztán jártam az sztk-t, hogy veszettség elleni oltást toljanak belém.

    Na, majd még mesélek valami erre merőleges érdekeset, este, ha jók lesztek.
    :-)