• nipponia
    #39
    Hát abban biztos vagyok, hogy még te sem rendelkezel olyan aggyal, ami pikk-pakk feldolgozza az adatokat. Még NEKED is idő kell hozzá:). Mert speciál ha olyan remekül feldolgoznád a dolgokat, akkor láthattad volna hogy előbb írtam a wc-n eltöltött időt és csak utána mondtam a nevedet. Ez azt jelenti, hogy az utána írt dolgok vonatkoztak rád. A wc-s dolog nem neked szólt, hanem annak aki felhozta. Sajnálom nagyapádat, örülök neki hogy egészséges volt. Az élsportolókat azért hoztam fel, mert ők azok akik hajszolják magukat holott még mindig azt hangoztatják az emberek hogy a sport csak egészséges. Na most ez egy nem élsportolónál még rosszabb is lehet, mert ő nem tudja kordában tartani a sportot, nincs edzője és orvosa aki megvizsgálja mindig.
    És nyugodtan menjél orvoshoz kérdezősködni, megsúgom neked, ők is statisztikai adatokkal fog bombázni. Ő se fogja pontosan megmondani neked hogy pontosan te naponta 10 percet ülsz a wc-n és 15 dekásakat szarsz. Vagy gondolod az orvosi kamara házról házra járt és megkérdezte az embereket hogy mennyit ülnek a wc-n? Ez az ostobaság, ha azt hiszed. És neked bármennyire is nem tetszik, te sem vagy más a világon mint a többi ember. Egy statisztikai adathalmaz. Ha mondjuk jelentkezel egy jó állásra egy menő cégnél, akkor kérlek szépen statisztikával és valószínűségszámítással fogják meghatározni hogy te hasznára leszel-e a cégnek. Mégpedig a tőled és a környezetedből származó statisztikai adatok alapján. Hogy élsz, milyen a környezeted, vannak-e barátaid, mit mondtak rólad az előző munkahelyeden, stb. Szokj hozzá, így működik az élet. És a halálod sem lesz más, mint egy statisztikai adat. Mint mindenkié. Az élet egy sacc-per-kb dolog. Te magad is statisztikailag döntöd el, merre és hogyan éled az életed.