• nipponia
    #33
    A 2-4 év az a wc-n eltöltött időt jelenti. Amiben benne van a pisilés és kakilás is:).
    Amúgy wanek, nem értem minek kell lehurrogni azt aki sorozatot néz. Ez olyan, mint mikor te könyvet olvasol vagy sportolsz. Ezt úgy értem, mikor nem célért csinálod hanem csupán szórakozásból. Persze vannak szó szerint függők is, na az már azért beteges. Mikor minden sorozatot megnéznek, másból sem áll a napjuk. De az, ha munka után egy héten egyszer-kétszer megnéz egy sorozat részét, az pusztán kikapcsolódás. De ha ennyire erőlteted a sportot meg az olvasást, akkor megjegyezném hogy károsak az egészségre azok is. Ha túl sokat olvasol, romlik a szemed és nagyobb esélyed van állandó fejfájásra is. Ugyanis az agyad nem tudja feldolgozni a bekerült információkat. A sport meg ugyebár károsítja az izületeket és megterheli a szervezetet ha nem szabályozva végzik. Éppen ezért nagyon ritkán látsz 30-40-50 éves élsportolót, mivel kikészültek a hajtásban. Na ilyenkor jól jön egy film megnézése, míg pihensz és kikapcsolódsz:). És ebben benne van a sorozat is.
    De fogalmazhatnék úgy is, tudod te mennyi időt elvesztegetsz olvasásra és sportra az életedből? Ahelyett hogy a családoddal foglalkoznál (ha már van), emberi kapcsolatokat építenél ki? :))))))) Ez az érem másik oldala, én is tudlak kritizálni:)))).