• dez
    #468
    "vagyis?"
    Most idekopizzam az illető részt, vagy mi?

    "egy részük igen. Sosem állítottam, hogy mindegyik. Ezt csak te szeretnéd elhitetni."
    Én sem azt írtam, hogy szerinted mindegyik. Csak akik elfogadják a relaitivitáselméletet és a kvantumelméletet. Azaz elég nagy részük...

    "én. Vagy talán más írta?"
    Akkor bővebben: ki mondta, hogy mindig ott tűnnek fel?

    "miért lenne pont ott? Megijedt és elszaladt?"
    Keletkezik egy fotonpár, egyikük elindul egy irányba, másikuk meg az ellenkezőbe. Eltelik x év. Mikoris elég távol lesznek.

    "Vagy talán azért, mert ezt a baromságot te állítod?"
    Ezt nem én állítom, hanem pl. Einstein.

    "Mellesleg ez a fotonpárosdi is nagyon gyengus. Kevesebb scifit kéne olvasnod, vagy nézned."
    LOLLER, ezt fizikakönyvekben lehet olvasni.

    "Már el sem tudod dönteni, hogy hol húzódnak a valóság határai."
    LOLLER, wanek a nagy valóság-meghatározó... Mit képzelsz magadról, te döntöd el, mi valóságos, és mi nem? A valóság jobban tudja, neki mit szabad, és mit nem.

    "Bár ezzel szerintem nem vagy egyedül."
    Hát ja, itt vannak még a XX.-XXI.sz. nagy fizikusai is. :P

    "Van." - szegény családod!"
    Gyerekes ugyanazt visszamondani.

    "miért kéne nekem bizonyítanom?"
    Mert te állsz szemben a XX.-XXI.sz. fizikájával.

    "Leírtam a véleményemet, és azt is, hogy szerintem miért nem jó (a konkrét dolog)."
    Igen, állítottál valamit, hasból.

    "Nehogy már nekem kelljen itt bármit is bizonyítanom! Aki valaminek a meglétét állítja, annak kell azt bizonyítani."
    A fizikusok számára ez bizonyított.

    "volt nekem is Creative kártyám, nekem más volt a véleményem (bár ezt sosem írtam eddig). És sokkal több ember volt elégedett vele, mint ahányan fikázták veled együtt. De ilyenek mindig vannak. Olyan terméket nem tudsz mondani, amiről legalább egy páran ne állítanának elmarasztalót. Ha más nem is, a konkurencia mindig megteszi."
    Amit nem akarsz észrevenni, az nincs is ugye? Egy konkrét dologról van szó, amit bármikor magad is ellenőrízhetsz. Hogy ezt nem teszed meg, utána sem nézel, nekem sem hiszel, hogy nehogy kiderüljön a számodra valami komoly hiányosság a hőn szeretett kártyádról, hát ez rettentően primitív dolog, nem gondolod?

    "A paneljeiddel kapcsolatban már korábban leírtam a problémámat, nem ismétlem meg."
    Semmi értelmeset nem írtál, csak azt, hogy az összes szar, és kész. (Közben csak egy típust ismersz.)